Kde na internete nájsť všetky príznaky chorôb

Kde na internete nájsť všetky príznaky chorôb

Na internete nájdete veľké množstvo rozličných portálov, zaoberajúcich sa zdravím, zdravou výživou, ale aj zdravotníckou problematikou, ako sú choroby, príznaky, postupy liečenia. Najčastejšie majú obdobné sekcie veľké internetové médiá, ktoré takto vytvárajú svoj informačný celok.

V septembri 2015 bol odštartovaný nezávislý projekt Zdravotéka, ktorý nie je financovaný žiadnym veľkým internetovým portálom, nemá za sebou žiadneho investora, ani podporu veľkých firiem. Je to jednoducho internetový portál, vytvorený za účelom informovať o všetkom, čo sa týka zdravotníctva a zdravia ako takého. A náš web priznaky.ochorenia.info sa zaoberá hlavne príznakmi chôb, rád by som vám odporučil stránku http://www.zdravoteka.sk/priznaky/, kde nájdete snáď všetky existujúce príznaky. Ak tam všetky nie sú šikovní autori Zdravotéky ich tam veľmi rýchlo pridajú.

Všimol som si, že nedávno autor webu vyzval verejnosť, nech svoje zdravotné skúsenosti zdieľa s ostatnými, formou komentárov a skúseností pod jednotlivými chorobami, či príznakmi. Je to super myšlienka, ľudia sa takto môžu dozvedieť viac, ako sa u koho ktorá chorba ako prejavila, ako ju daný človek liečil, aké má skúsenosti s lekármi a liekmi, ktoré dostal. Určite vám teda odporúčam využiť možnosť a tvoriť takt fajn komunitu, ktorá si takto môže pomáhať.

Zdravotéke držím palce, nech sa jej darí a nech jej autori pokračujú rovnako vytrvalo vo svojej fantastickej publikačnej činnosti, ako tomu bol aj doteraz.

Vlado

Určite si pozrite:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.